11 Şubat 2012 Cumartesi

Bu kadar uzun süredir ihmal ettiğim bloguma dönmeye yüzüm yokken sevgili ahretliğim Mimarşaçı'mızın "hadi döne artık" desteğiyle hiiiiç yüzüm olmayarak buradayım. Bilmem affettirebilir miyim kendimi vefalı ziyaretcilerime...

İyi-kötü bir çok şeyle dolu 3 yıl geçti aradan. En çok ta kitapla, kalemle, dersle, sınavlarla dolu 3 yıl... Aslıda özüme döndüm desem yalan olmaz :)). Hem eğitimimle ilgili, hem de meslek hayatımla ilgili ertelediğim hayallerim vardı, onları gerçekleştirmeye çalışarak geçiriyorum zamanımın çoğunu. Sınav cenneti bir ülkede yaşayınca başarmak istediğin her şey  için birkaç sınava girmek gerekiyor :). Ben de itina ile irili-ufaklı ne kadar sınav varsa giriyorum :D.

Blogumu ihmal ettiğim gibi mutfağı ihmal ettiğim zamanlarda oldu. Ve ya aşkla mutfağa girip yaptıklarımı fotoğraflandırmadığım zamanlar :). Dönüşümü elimde biriken fotoğrafları ekleyerek yapacağım. Sonrasında bakalım neler çıkacak bizim mutfaktan ;)

Sevgiler...

2 yorum:

mimarasci dedi ki...

Ne ara yazdin hatun sen bunu kacirmisim ben yaaaawwww:))))) Hadi bakem tekrar HOSGELDIN blogculuk dunyamisa ahretligim:) optum seni..

Nurten dedi ki...

hoşbulduum ahretliğim :D ben de öpüyorum seni ve oğluşlarını...

 
MySpace Backgrounds